Termin realizacji usługi

Termin realizacji usługi

  1. Usługi jednorazowe realizujemy według kolejności wpływania zamówień.
  2. Zazwyczaj usługę wykonujemy w terminie do 7 dni roboczych od wpłynięcia należności na konto. Czas ten może ulec wydłużeniu z powodów niezależnych od cmentarium.pl, jak na przykład brak pogody albo z powodu nowych okoliczności, np. źle wskazane położenie grobu, które wymagają kontaktu z Zamawiającym lub w czasie okresu urlopowego w sezonie letnim i w czasie ferii zimowych.
  3. W przypadku zamówienia całorocznej opieki nad grobem terminy ustalane są indywidualnie albo wynikają bezpośrednio z zamówionego pakietu.
  4. Jeśli usługa wykonana ma być w dacie wskazanej przez Zamawiającego, należy odpowiednio wcześnie złożyć i opłacić zamówienie bądź ustalić termin z biurem firmy pod telefonem +48 609 688 998 lub mailowo - wysyłając wiadomość na adres biuro@cmentarium.pl.
  5. W okresie świątecznym, przede wszystkim przed Wszystkimi Świętymi i Wielkanocą, nie ma możliwości wskazywania dnia wykonania usługi. Ze względu na największe zintensyfikowane prac, usługi wykonujemy dając priorytet zamówieniom obejmującym opiekę całoroczną lub złożonym z dużym wyprzedzeniem.