Prace przy grobach

Kim jesteśmy

Pod marką Cmentarium.pl działają firmy Sorrow Alley sp. z o.o., Stone Heart sp. z o.o. oraz Rezolut sp. z o.o. obejmujące swym zasięgiem całą Polskę. Od wielu lat profesjonalnie zajmujemy się sprzątaniem grobów oraz stałą opieką nad grobami. W naszej pracy jesteśmy perfekcjonistami i tego też oczekujemy od naszych wykonawców. Dzięki zachowywaniu wysokich standardów obsługi klienta i jakości wykonywanej pracy, nieustannie powiększamy bazę stałych, zadowolonych osób powierzających nam opiekę nad grobami swoich najbliższych. Cały czas rozszerzamy też obszar działania.

Kogo szukamy

Zgłoś się do nas jeśli profesjonalnie zajmujesz się świadczeniem przynajmniej jednej z usług:

  • sprzątanie grobów,
  • odnawianie napisów na nagrobkach,
  • prace ogrodnicze i ziemne,
  • drobne prace kamieniarskie i murarskie.

Od kandydatów oczekujemy najwyższej jakości oraz terminowości wykonywania zleceń.

Co oferujemy

Dzięki wypracowanym przez lata procedurom, podział obowiązków jest przejrzysty, co ułatwia współpracę, komunikację i zwiększa wydajność. Po naszej stronie spoczywa obowiązek kontaktu z klientem, przez co zagwarantujemy Ci spokojną pracę w skupieniu, nie przerywaną telefonami i wiadomościami. Nasz dział kontroli jakości na bieżąco sprawdza poprawność wykonania i błyskawicznie zgłasza ewentualne zastrzeżenia. Zapewniamy dedykowaną, intuicyjną aplikację mobilną, która uprości Ci planowanie przyszłych prac, raportowanie ich wykonania za pomocą zdjęć oraz weryfikację rozliczeń. Gwarantujemy terminowe wypłaty wynagrodzenia za zrealizowane zlecenia.

Aplikuj

Przejdź do strony rejestracji aby zgłosić swoją kandydaturę. Po przeprowadzeniu weryfikacji danych zostaniesz poinformowany o wyniku.