Sprzedaż usług

Kim jesteśmy

Pod marką Cmentarium.pl działają firmy Sorrow Alley sp. z o.o., Stone Heart sp. z o.o. oraz Rezolut sp. z o.o. obejmujące swym zasięgiem całą Polskę. Od wielu lat profesjonalnie zajmujemy się sprzątaniem grobów oraz stałą opieką nad grobami. W naszej pracy jesteśmy perfekcjonistami i tego też oczekujemy od naszych wykonawców. Dzięki zachowywaniu wysokich standardów obsługi klienta i jakości wykonywanej pracy, nieustannie powiększamy bazę stałych, zadowolonych osób powierzających nam opiekę nad grobami swoich najbliższych. Cały czas rozszerzamy też obszar działania.

Oferta dla sprzedawców

Naszą ofertę kierujemy do przedsiębiorców, którzy wyznaczając sobie nowe cele biznesowe, myślą o rozszerzeniu zakresu sprzedaży.

Dołącz do nas i zacznij zarabiać, sprzedając Bony Cmentarium.pl, które umożliwiają wymianę na usługi porządkowe przy grobie.

Zapewniamy wsparcie w postaci intuicyjnych narzędzi i gotowych rozwiązań, aby jak najbardziej zoptymalizować proces wdrażania i zaoferować możliwie jak najlepsze warunki współpracy. Zyskujesz, nie ponosząc ryzyka.

Jak to działa?

Dzięki dedykowanej aplikacji w łatwy sposób wybierzesz i opłacisz dowolną ilość bonów, które potem będziesz mógł odsprzedać swoim klientom, co finalnie przyniesie Tobie dodatkowe korzyści finansowe.

Gwarantujemy zwrot kosztów za każdy niewykorzystany i oddany nam bon zakupowy.

Zarejestruj się

Jeśli szukasz kolejnego źródła zarobku i zainteresowała Ciebie nasza propozycja, przejdź do strony rejestracji i zgłoś chęć uczestnictwa w projekcie, a my skontaktujemy się z Tobą, by ustalić szczegóły.