Co jeszcze znajdziesz na naszej stronie

Karty pamięci - nekrologi

To pełen uczucia wyraz rozstania z bliskim, zawierający elementy życiorysu, wspomnień i refleksji o zmarłym. To światełko pamięci o nim. Pamiętamy i piszemy o sławnych, znanych i lubianych, którzy odeszli. Wykonaj symboliczny gest i dodaj własną kartę pamięci, upamiętniając odejście tych, których zabrakło już w naszym życiu. Podziel się i spraw, że pamięć po nich nie umrze.

Baza cmentarzy

Na stronie udostępniamy bazę cmentarzy, która będzie systematycznie powiększana i aktualizowana. Znajdziesz tutaj potrzebne informacje o cmentarzu, takie jak nazwa, adres, telefony itp., jak również opisy czy jego historię.
W bazie będziemy umieszczać polskie cmentarze, wzbogacając je o zdjęcia wraz z mapą dojazdu do nich. Chcących pogłębić wiedzę o danym cmentarzu zapraszamy do zapoznania się z jego opisem lub historią.
Dzięki bazie łatwo odnajdziesz potrzebne informacje o lokalizacji cmentarza i danych kontaktowych.

Artykuły i porady

W dziale Porady znajdziesz wskazówki, porady i informacje, które pomogą Ci odnaleźć się w trudnych chwilach. Odpowiadamy na wiele pytań, m.in.: jak załatwić formalności pogrzebowe i zorganizować uroczystość pogrzebową, jak zadbać o grób, w jaki sposób przebiega kremacja. Wyjaśniamy czym jest nekrolog i klepsydra. Zamieściliśmy potrzebne druki, wskazówki dotyczące sporządzenia testamentu, informacje o opłatach za grób i wiele innych ważnych porad. Sprawdź je by łatwiej przejść przez świat formalności po utracie bliskiej osoby.